PARA YATIRMA

Genel Kurallar;

En düşük para yatırma miktarı, 50 TL dir. Bankalar kesinti yapmadığı sürece depozit ve yatırım işlemlerinizden hiç bir komisyon alınmamaktadır. Ödemeleriniz en geç 5 dakika içerisinde oyun hesabınıza yatırılmaktadır.

 

Banka Havalesi ile Para Yatırma
Banka havalesi ile 7 gün 24 saat para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Banka havalesi ile minimum yatırma miktarı 250 TL'dir. Banka hesap bilgilerimizi Canlı Destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. Lütfen her işlem öncesi canlı destek birimimizden güncel banka bilgilerimizi alınız. İşlem süresi 1-5 dakika arasındadır.

 

Cepbank ile Para Yatırma 

Cepbank ile 7 gün 24 saat para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Cepbank ile minimum yatırma miktarı 50 TL'dir. Cepbank işlemlerinde 50, 80, 120, 130, 140, 150, ... gibi küsüratsız rakamlar kabul edilmektedir. İşlem süresi 15-30 dakika arasındadır.

 

BKM Express ile Para Yatırma 

BKM Express ile 7 gün 24 saat para yatırma işlemi yapabilirsiniz. BKM Express ile minimum yatırma miktarı 10 TL'dir. İşlem süresi 15-30 dakika arasındadır. IOS ve Android telefonunuza BKM Express uygulamasını indirerek kredi kartınızı hesabınıza tanımladıktan sonra bilinen cep bank işlemini aynı uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.